Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

Hubungi Kami

Setiausaha Kerajaan Negeri
Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri
Tingkat 20 , Wisma Bapa Malaysia
Petra Jaya, 93502 Kuching
Sarawak

Tel  :+6082-441957
Fax :+6082-441677


© Hak Milik Jabatan Ketua Menteri Sarawak 2016

Topik Popular
Pengenalan JKM
Borang permohonan penyelidikan
Direktori staf JKM


Pautan
Portal Rasmi Kerajaan Malaysia
Portal Rasmi Kerajaan Negeri Sarawak
Kemaskini Pada: 17 08 2017
Versi 8.0.2
1144294
Unit Pemodenan Perkhidmatan Negeri
 

 
Pejabat Pengarah

NamaHubungi
Dr. Anthony Valentine Laiseh
Pengarah
anthonyl@sarawak.gov.my
+6082-312241
Jannice Abraham
Setiausaha Pejabat
jannicea@sarawak.gov.my
+6082-312241

Bahagian Transformasi Khidmat Pengurusan

NamaHubungi
Khuzaimah Othman
Ketua Penolong Pengarah
khuzaimo@sarawak.gov.my
313770
446736

Seksyen Pentadbiran Dan Khidmat Sokongan

NamaHubungi
Julie Chong Wei Ni
Penolong Pengarah
juliechong@sarawak.gov.my
082-313614
Morlina Morris
Pen. Pegawai Tadbir
morlinam@sarawak.gov.my
082-312936
Dora Binti Mohamad Leong
Pembantu Tadbir
doraml@sarawak.gov.my
082-441155
Terrance Ngalai Anak Unchu
Pembantu Tadbir [P/O]
terrancen@sarawak.gov.my
082-313604
082-446736
Roseling Binti Yusop
Pembantu Tadbir P/O
rosliny@sarawak.gov.my
082-319434
Haslinawati Binti Bundak
Pembantu Tadbir [P/O]
haslina@sarawak.gov.my
082-313602
082-446736
Elizarbeth Gun
Juruteknik GIS
elizarbg@sarawak.gov.my
082-319454
Sarkan Bin Sidi
Pembantu Operasi
sarkans@sarawak.gov.my
082-313602
Hasbi Bin Umar
Pembantu Operasi
hasbiu@sarawak.gov.my
082-440295
Fraddie Tikes Bajan
Pembantu Operasi
fraddie@sarawak.gov.my
082-319438
Saftuyah Binti Brahim
Pembantu Awam
saftuyab@sarawak.gov.my
082-319438
Pujawirah Binti Abdul Razak
Pembantu Awam
pujawirr@sarawak.gov.my
082-313604
Aspalela Binti Haji Addris
Pembantu Awam
aspalela@sarawak.gov.my
082-234560
Mohd. Kusairi Bin Mas
Pemandu Kenderaan
kusairimas@sarawak.gov.my
313854
Mohd Hasmaiudi Sabpri
Pemandu Kenderaan Bermotor
hasmaiudi@sarawak.gov.my
082-313607
Mulyadi Bin Johan
Pemandu Kenderaan
mulyadij@sarawak.gov.my
082-312241

Seksyen Akaun Dan Kewangan

NamaHubungi
Rosalind Ngu Sze Sze
Akauntan
rosalindns@sarawak.gov.my
082-311462
Dayang Patinas Binti Awang Jos
Pen.Pegawai Tadbir
patinasj@sarawak.gov
082-313592
Abdul Razak Bin Mohd Dora
Pembantu Tadbir (Akaun)
razakd@sarawak.gov.my
082-445205
Diana anak Jugion
Pembantu Tadbir
dianaj89@sarawak.gov.my
082-514691
Saifulbahri Bin Masri
Pembantu Tadbir [kewangan]
saifulbahri.m@sarawak.gov.my
082-313604

Seksyen Sumber Manusia

NamaHubungi
Nor Rafidah Binti Rasli
Penolong Pengarah
norrafidah@sarawak.gov.my
082-313593
Mohamad Yussof Bin Bujang
Pen.Pegawai Tadbir
mohamayb@sarawaknet.gov.my
082-313473
Shirley Sabrina J Koh
Pembantu Tadbir
sabrinjk@sarawak.gov.my
082-313602

Bahagian Transformasi Perkhidmatan

NamaHubungi
Michael Ronnie Langgong
Ketua Penolong Pengarah
michearl@sarawak.gov.my
082-313844

Seksyen Perancangan Transformasi Strategik

NamaHubungi
Khamisah Binti Bohari
Ketua Penolong Pengarah
khamisab@sarawak.gov.my
082-441085
082-313650
Shirley Berlinda Anak Davis@David
Penolong Pengarah
s.berlinda@sarawak.gov.my
082-447212
082-313650
Herlina Binti Ajaib Jamahari
Penolong Pengarah
herlinaj@sarawak.gov.my
082-311250
Khadijah Binti Ali Othman
Penolong Pengarah
khadijao@sarawak.gov.my
Elvy Alfisa Binti Jamadi
Penolong Pegawai Tadbir
evlyaj@sarawak.gov.my
082-313579
082-313650
Julia Binti Oloi
Pembantu Tadbir P/O
juliao@sarawak.gov.my
082-313741

Seksyen Pengurusan Pelanggan

NamaHubungi
Jane Ngo Siok Ing
Ketua Penolong Pengarah
janensi@sarawak.gov.my
082-443839
Hajah Lena Binti Masaat
Penolong Pengarah
082-312330
Mirzuandy Bin Chuchu
Penolong Pengarah
mirzuandy@sarawak.gov.my
082-313781
Jamil Bin Haji Mobel
Penolong Pegawai Tadbir
jamilm1@sarawak.gov.my
082-234560
Banessa Stella Keristi
Pembantu Tadbir
banesssk@sarawak.gov.my
082-313854
Mariam Awang Gibi
Pembantu Tadbir (P/O)
mariamg@sarawaknet.gov.my
082-313769

Seksyen Pengurusan Transformasi Proses

NamaHubungi
Dolhadi Bin Marzuki
Ketua Penolong Pengarah
dolhadim1@sarawak.gov.my
082-441012
Norashikin Binti Brahim
Penolong Pengarah
norashib@sarawak.gov.my
082-313857
Kendren George
Penolong Pengarah
kendren@sarawak.gov.my
082-313760
Syahmi Bin Jamali
Penolong Pengarah
syahmij@sarawak.gov.my
082-313762
082-313650
Steward Sayong
Eksekutif IT
stewards@sarawak.gov.my
082-313718
Saliza Binti Halias
Penolong Pegawai Tadbir
salizah@sarawak.gov.my
082-313742
Nadzirah Binti Onara
Pembantu Tadbir
nadzirah.onara@sarawak.gov.my
082-313754
Linda Ak Jackson Jana
Pembantu Tadbir
lindajj@sarawak.gov.my
082-443925

Bahagian Automasi Perkhidmatan

NamaHubungi
DR. ZAIDI BIN RAZAK
Ketua Penolong Pengarah
drzaidi@sarawak.gov.my
446719
Grace Huong Siew Hung
Ketua Penolong Pengarah
grace@sarawak.gov.my
082-319444

Seksyen Peralatan Pejabat

NamaHubungi
Nuraya Binti Abdullah
Penolong Pengarah
nurayaa@sarawak.gov.my
082-442439
Rahim Bin Tamel
Eksekutif IT
rahim@sarawak.gov.my
082-319453
Nyuwynn Glenn Fordza Baba
Pen. Pegawai Tadbir
nyuwygfb@sarawak.gov.my
082-449005
Siti Rohaya Binti Yahya
Pen. Pegawai Tadbir
sitiry@sarawak.gov.my
082-319438
Norakmar Binti Mahli
Pembantu Tadbir P/O
norakmam@sarawak.gov.my
082-313602

Seksyen Perancangan Dan Pembangunan ICT

NamaHubungi
Siti Kalsom Binti Eusope
Penolong Pengarah
siti@sarawak.gov.my
082-319443
Mohammad Ekmal Bin Osman
Penolong Pengarah
ekmalo@sarawaknet.gov.my
082-319442
Tan Chee Kang
Penolong Pengarah (CIO)
tanck1@sarawak.gov.my
082-319455
Adrian Chan Fook Weng
Penolong Pengarah
adriacfw@sarawak.gov.my
082-441155
Alexander Chu
Eksekutif IT
alexc@sarawak.gov.my
082-319436
John Wong
Eksekutif IT
johnw@sarawak.gov.my
082-319450
Carolineson Nosin
Eksekutif IT
carolinn@sarawak.gov.my
082-319440
Audrey Jee Ping Ping
Eksekutif IT
jeepp@sarawak.gov.my
082-319439
Shia Yang
Eksekutif IT
yang@sarawak.gov.my
082-319456
Tarmit Kaur
Penolong Eksekutif IT
tarmkams@sarawak.gov.my
082-319447

Seksyen Infrastruktur ICT

NamaHubungi
Amilda Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah
amildaab@sarawak.gov.my
082-441216
Idazarinawaty Syahida Binti Daud
Penolong Pengarah
idasyahida@sarawak.gov.my
082-319452
Michelle Wong Hey Ching
Eksekutif IT
wonghc2@sarawak.gov.my
082-319448
Nur Arina Binti Saji
Eksekutif IT
nuras@sarawak.gov.my
082-442804
Lina Rees Bobin
Pen. Pegawai Tadbir
linarr@sarawak.gov.my
082-443176
Evera anak Stewart
Pen. Pegawai Tadbir
everastewart@sarawak.gov.my
082-312515
Zulizawati Binti Bujang
Pen. Pegawai Tadbir
zulizawati@sarawak.gov.my
082-313741
082-449002
Osmund During
Penolong Eksekutif IT
osmundd@sarawak.gov.my
082-441230
Umi Naimah binti Naim
Pembantu Tadbir
umminaimah@sarawak.gov.my
082-514692