Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

Hubungi Kami

Setiausaha Kerajaan Negeri
Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri
Tingkat 20 , Wisma Bapa Malaysia
Petra Jaya, 93502 Kuching
Sarawak

Tel  :+6082-441957
Fax :+6082-441677


© Hak Milik Jabatan Ketua Menteri Sarawak 2016

Topik Popular
Pengenalan JKM
Borang permohonan penyelidikan
Direktori staf JKM


Pautan
Portal Rasmi Kerajaan Malaysia
Portal Rasmi Kerajaan Negeri Sarawak
Kemaskini Pada: 17 08 2017
Versi 8.0.2
1144297
Unit Pembangunan Tenaga Kerja
 

 
Pejabat Pengarah

NamaHubungi
Dr. Abdul Rahman Deen
Pengarah
rahmand1@sarawak.gov.my
082-446603
082-446623
Kennedy Lee Tze Haw
Penolong Pengarah
kennedylee@sarawak.gov.my
082-311533
082-446623
Florence Pani
Setiausaha Pejabat
florencp@sarawak.gov.my
082-446603
082-446623
Sidi Anak Riang
Pembantu Tadbir
sidir@sarawak.gov.my
082-311533
082-446623
Tindin Anak Ena
Pembantu Awam
tindine@sarawak.gov.my
082-446603
082-446623

Seksyen Pentadbiran Am

NamaHubungi
Catherine Sendon Anak Ngelingkong
Ketua Seksyen
cathersn@sarawak.gov.my
082-446598
082-446623
Suzana Nur Ain Abdullah
Penolong Pegawai Tadbir
suzannaa@sarawak.gov.my
082-311864
082-446623
Awang Zulkifli Bin Awang Jolly
Pembantu Tadbir
zulkiflj@sarawak.gov.my
082-441382
082-446623
Dayang Nursyazana Binti Abang Muas
Pembantu Tadbir
nursyzna@sarawak.gov.my
082-311627
082-446623
Asmira Nathasya Binti Abdul Manaf
Pembantu Tadbir
miramanaf@sarawak.gov.my
082-311627
082-446623
Leong Phung Fui
Pemandu Kenderaan Bermotor
leong.pf@sarawak.gov.my
082-446603
082-446623
Awang Mohamad Suzaidi Bin Awang Adi
Pembantu Operasi
mohamsa3@sarawak.gov.my
082-319294
082-446623
Emma Binti Suhaimi
Pembantu Awam
emmas@sarawak.gov.my
082-311627
082-446623

Seksyen Promosi TEVT & STEM

NamaHubungi
Awangku Merali Bin Pengiran Mohamed
Ketua Seksyen
awangmpm@sarawak.gov.my
082-446921
082-311094
Norhidayah Binti Ali
Penolong Pengarah
hidayaha@sarawak.gov.my
082-446623
Hariono Sadiman
Penolong Pegawai Tadbir
harionos@sarawak.gov.my
082-311757
082-446623
Lawrence Ak Entinggie
Pembantu Pegawai Latihan Vokasional
lawrene1@sarawak.gov.my
082-311757
082-446623
Annie Anak Thomas
Pembantu Tadbir
anniet342@sarawak.gov.my
082-444237
082-446623

Seksyen Peningkatan Kebolehpasaran & Polisi

NamaHubungi
Yusnifah Binti Sapiee
Penolong Pengarah
yusnifah.s@sarawak.gov.my
082-311828
082-446623
Abdul Rahshid Bin Haji Ban
Penolong Pengarah
abdulrb9@sarawak.gov.my
082-446607
082-446623
Audrey Anak Piros
Penolong Pengarah
audreyp88@sarawak.gov.my
082-311844
082-446623

Seksyen Perancangan Tenaga Kerja

NamaHubungi
Hajah Khaninah Haji Ariff
Ketua Seksyen
nin@sarawak.gov.my
082-446925
082-446623
Zurina Binti Bujang
Penolong Pengarah
zurinab@sarawak.gov.my
082-446620
082-446623
Noor Amylia Binti Drahman
Penolong Pengarah
nooramylia@sarawak.gov.my
082-446946
082-446623
Ting Poh Poh
Penolong Pengarah
jennytpp@sarawak.gov.my
082-311466
082-446623
Roslin Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir
roslini@sarawak.gov.my
082-312327
082-446623